Sneeuwklokjes als ultieme voorbode van de lente!

Sneeuwklokjes als ultieme voorbode van de lente!

Op vrijdag 13 en zaterdag 14 februari 2026 is het Sneeuwklokjesfeest op De Boschhoeve in Wolfheze. Liefhebbers verheugen zich al bij voorbaat.  Want geen enkel bolletje is zo overduidelijk de voorbode van de lente als het sneeuwklokje. 

Ervaren bezoekers van dit jaarlijks terugkerend evenement gaan op zoek naar bijzondere soorten. Nieuwkomers maken een eerste keuze uit het aanbod. Wie goed kijkt ziet de verschillen in vorm, grootte, kleur en tekening. Dat aan bijzondere soorten een stevig prijskaartje hangt mag duidelijk zijn maar ook voor een klein prijsje neem je al wat leuke sneeuwklokjes mee naar huis. 

Wil je het effect van sneeuwklokjes ervaren? Wandel dan door de Boschhoeve-tuinen. Als solitair maar ook in combinatie met andere vroege bloeiers, steelt het sneeuwklokje op tal van plekken de show. 

Collega kwekers bieden kerstrozen, alpine planten, cyclamen en vroegbloeiende heesters. Ook zijn er volop dahliaknollen verkrijgbaar. Anders dan in voorgaande jaren is dit keer Kwekerij Meeuwissen uit Voorhout de aanbieder van een eigen selectie dahliaknollen.  De kleine winkeltjes in de grote schuur zijn gevuld met zaden, gereedschap, terracotta, brocante, kaarten, serviesgoed en leuke tweedehands kleding voor dames. 

Het weer is onvoorspelbaar en in februari kan het flink koud zijn. Warm aankleden wordt aanbevolen. In de theeschenkerij is koffie of thee met taart en cake verkrijgbaar en voor de lunch zijn er broodjes en soep. De entree op vrijdag 13 en zaterdag 14 februari bedraagt € 2,50 p.p. Open van 10.00-16.00 uur. 

Open Sneeuwklokjesweekend na het sneeuwklokjesfeest
Op vrijdag 20 en zaterdag 21 februari kunnen bezoekers ook nog genieten van de bloeiende sneeuwklokjes in de tuinen. De theeschenkerij is eveneens geopend voor wat lekkers bij de koffie. Op 20 en 21 februari is de toegang gratis.